Hotel Pohoda

ubytovanie Stare Mesto pod Sneznikem
 

*** Hotel Pohoda / ubytovanie Stare Mesto pod Sneznikem

Hotel Stare Mesto pod Sneznikem Pohoda
Ponúkame Vám ubytovanie v príjemnom prostredí trojhviezdičkového hotela Pohoda, ktorý sa nachádza priamo na námestí Starého Mesta pod Snežníkom, v krásnom a pokojnom kraji podhorí Kralického Snežníku (tretie najvyššie pohorie Českej republiky).

Hotel je zameraný na zimnú, letnú a na kongresovú turistiku. Ubytovanie v Hoteli Pohoda je zárukou kvality a Vašej spokojnosti. V ponuke Hotela Pohoda nájdete okrem ubytovania aj prenájom konferenčných priestorov, stravovanie a športové vyžitie.

Ubytovanie na horách
Zrekonštruované a novo vybavené izby hotela Pohoda poskytujú pohodlné ubytovanie až pre 60 osôb. Vyberať môžete z 15-tich 2 až 7 lôžkových izieb. Na všetkých izbách nájdete kvalitné lôžka s kvalitnými matracmi a lôžkovinami, vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, fén, televízor s pripojením na káblovú televíziu, pripojenie k internetu a minibar - naplnenie podľa priania hosťa.

Hotel Pohoda reštaurácia - stravovanie
Môžete si objednať ubytovanie bez stravovania alebo s raňajkami. K ubytovaniu je možné v hoteli objednať výhodnú polpenziu, alebo plnú penziu. Gastronomické služby hotela zaisťujú dve novo zariadené reštaurácie s kapacitou 120 miest. Tešiť sa môžete na veľmi dobrú kuchyňu. Spodná reštaurácia s barom slúži aj pre širokú verejnosť. Horná reštaurácia je určená len pre hotelových hostí a na želanie je tu možnosť organizovania svadieb, rautov, promócií, firemných a rodinných akcií a iných osláv.

Staré Mesto pod Snežníkem konferencie
Hotel Pohoda ponúka priestory zariadené za účelom školení, konferencií, seminárov či firemných akcií s kapacitou 60 osôb. Priamo na mieru podľa vášho želania Vám pripraví športové, zábavné a teambuildingové programy.

Relaxácia v hoteli Pohoda
V hoteli Pohoda v Starom Meste pod Snežníkem nájdete aj wellness odpočinok a relaxáciu po náročnom dni. Pre hostí a širokú verejnosť je k dispozícii fínska sauna. Pripravuje sa aj whirpool bazén. Pre športovo založených hostí tu majú fitness posilňovací stroj. Toto zázemie je vhodné k aktívnemu odpočinku pre mužov aj ženy.

Dovolenka v hoteli Pohoda okolie
V blízkosti hotela leží mnoho skiareálov s ľahšími a namáhavejšími zjazdovkami. Pre milovníkov bielej stopy má Staromestsko ponuku udržiavaných trás o celkovej dĺžke cca 50 km. V letných mesiacoch je okolie hotela ako stvorené pre krásne vychádzky, namáhavé výstupy a cyklistické výpravy. Komu sa nechce pešo ani na bicykli, môže sa vyhupnúť do sedla a preskúmať okolie na koni. Lovcom atrakcií doporučujeme jazdu na terénnych kolobežkách či mountainboard a to priamo v jednom z lyžiarskych areálov. Priaznivci bieleho športu ocenia tunajšie tenisové kurty. Novo je tiež otvorená pýcha Starého Mesta - Multifunkčné ihrisko s minigolfom.
Hotel Stare Mesto pod Sneznikem Pohoda - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Stare Mesto pod Sneznikem Pohoda - hotel má reštauráciuHotel Stare Mesto pod Sneznikem Pohoda - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Stare Mesto pod Sneznikem Pohoda - možnosť pripojenia na internetHotel Stare Mesto pod Sneznikem Pohoda - k dispozícii letná terasaHotel Stare Mesto pod Sneznikem Pohoda - tenis - v blízkosti hotelaHotel Stare Mesto pod Sneznikem Pohoda - Iybz sú vybavené televízoromHotel Stare Mesto pod Sneznikem Pohoda - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Stare Mesto pod Sneznikem Pohoda - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: